Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel

Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pet tra 17, 2009 7:43 pm

Izvan sezone vozi kružna putovanja isto kao što je Liburnija nekada vozila kružna putovanja u proljece i jesen a ljeti vozila brzu prugu.
[Vrh] Go down
MARKO POLO

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pet tra 17, 2009 8:05 pm

Meni ovaj trajekt djeluje močan te mi je jedan od najboljih trajekata koje sam ja vidio.
[Vrh] Go down
Luka

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pet tra 17, 2009 9:18 pm

MARKO POLO je napisao/la:
Meni ovaj trajekt djeluje močan te mi je jedan od najboljih trajekata koje sam ja vidio.

Zamislite da Jadrolinija ovo kupi(ovako nešto) Very Happy Razz Very Happy
[Vrh] Go down
MARKO POLO

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   sub tra 18, 2009 11:21 am

WIND SURF

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[Vrh] Go down
MARKO POLO

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   sub tra 18, 2009 10:14 pm

Ocean Village Two danas u Dubrovniku:
Evo kako dižu bajbot na kruzer
[Vrh] Go down
dinko3

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   sub tra 18, 2009 10:19 pm

Bravo Marko bounce ,večeras je prošao kod Visa prema Veneciji vidio sam na AIS.
[Vrh] Go down
glava79

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   ned tra 19, 2009 12:02 pm

MARKO POLO je napisao/la:

Evo kako dižu bajbot na kruzer
Al ovo nije lajbot, a ne bajbot.
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   ned tra 19, 2009 12:13 pm

Dobio ime po lifeboat.Negdje kod nas recu lajbot a negdje bajbot.Vecina rece lajbot ali ima i predjela gdje recu bajbot ali dosta rjeđe.
[Vrh] Go down
MARKO POLO

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   ned tra 19, 2009 12:16 pm

Lajibot služi za spšavanje a bajbot služi za neke radnje oko broda.
[Vrh] Go down
glava79

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   ned tra 19, 2009 12:21 pm

Ja mislim ds je bajbot brod koji se vuće za sobom,npr. kad imamo jedrilicu koja za sobom vuće mali gumenjak.
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   ned tra 19, 2009 12:51 pm

Taj gumanjak isto služi za odlazak na obalu kada je jedrilica na sidru ili za spašavanje zlu ne trebalo.
[Vrh] Go down
dinko3

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   čet tra 23, 2009 2:13 pm

U Visu ,na dan grada ,Sveti Jure,23.04.2009.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
korkira1

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pet tra 24, 2009 10:14 am

Splicani moji, aparat u ruke, imate sansu da po kisnom vremenu slikate kruzera SPLENDOUR OFTHE SEAS u Splitu koji je zauzeo vez 27 i skoro 28 !!.. Sidro, ovo tvoja najveca prilika !!! Very Happy
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pet tra 24, 2009 7:20 pm

Nisam stalno u Splitu i baš mi je žao da ga nisam uhvatio.Došao sam u 18 sati na rivu i nije ga više bilo.Ali ima dana napraviti cemo koju sliku i od njega Very Happy
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   sub tra 25, 2009 5:35 pm

m/b Artemis 25.04.2009 god.[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
marcro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 2:34 pm

hvala PORT SPLIT evo sad ću se malo igrat i postavit slike
[Vrh] Go down
marcro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 3:28 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[Vrh] Go down
marcro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 4:08 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img] [img] [You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Zadnja promjena: marcro; pon tra 27, 2009 4:28 pm; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
korkira1

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 4:12 pm

Odlicne slike marcro !!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
marcro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 4:15 pm

@nłimOn je napisao/la:
Odlicne slike marcro !!!! cheers cheers cheers
ima ih još 6 samo mi malo šteka ovaj upload drago mi je da ti se svidjaju šteta šta sam ih morao smanjivat da bi ih postavio u pravim mjerilima su još i bolje
[Vrh] Go down
marcro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 4:53 pm

21 cruiser koji su prošle godine uplovljavali u dubrovnik,nadam se ove godine fotografirat bar desetak drugih koje nisam uhvatio prošle godine i bit će mi zadovoljstvo ih podijelit s Vama
[Vrh] Go down
croships

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 6:52 pm

Odlične slike.
Slike koje objavljujete na forumu smanjujte,a slike koje stavljate u minijaturama ne tribate smajnivat.
[Vrh] Go down
dinko3

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 6:59 pm

Bravo dobri letrati cheers lol!
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 7:14 pm

marcro cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
MARKO POLO

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   pon tra 27, 2009 7:29 pm

Svaka čast Marco ovo zaslužuje veliku pohvalu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama   Today at 10:44 am

[Vrh] Go down

Brodovi na kružnim putovanjima u našim lukama
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Krušićko jezero
» Nož od lista kružne testere
» Brodovi JRM
» Ribarski brodovi
» brodovi naših predaka