Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel

Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Kapetan Luka, Krilo

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
kulaf

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sri ruj 07, 2016 9:54 pm

katamaran bol jelsa ima sezonski jutarnju dodatnu liniju za hvar to znamo svi

ljeto 2012 malo prije nego je došao krilo karbo, krilo jet je počeo vozit jutarnu za hvar u dogovoru s gradom hvarom s polaskom u 9 i 30 ako se nevaram nekih mjesec dana da bi po dolasku krilo karba karbo preuzeo liniju za korčulu skupa s hvarom u 9 i 30 (to su bile zlatne godine kada smo kao korčulani uživali dolazak u split u sred sezone u 08.45 a ne u 9 i 15-20 kao danas) krilo jet je preuzeo rogač -milna od LNPa. sezone 2013 jutarnju za hvar vozi Krilo polovicom petog čini mi se, jutarnju i popodnevnu liniju, u 09 i 30 i popodne u 1800 (ne lovite me za riječ za orar, uglavnom je bilo dva puta dnevno). ako pogleamo statistiku prevezenih putnika sve linije prema hvaru i dalje su bile u porastu i jadrolinijine i kapetana luke
2014 jadrolinija dumping cijenama uzima liniju za korčulu (koja je imala blizu 150000 prevezenih putnika godišnje, više nego bilo koja brzobrodska linija, prije preuzimanja, a do danas taj broj nije premašen) i daje sebi za pravo 'preuzet' sezonske linije od Krila jer kao ima pravo prvenstva jer sad drži dvije državne linije za hvar jedna za ubli, druga za korčulu plus jutarnji hvar od linije bol-jelsa
agncija za obalni promet pod pritiskom jadrolinije jedva daje suglasnost da Krilo može dva puta tjedno vozit za dubrovnik
2015 krilo star dobija dozvolu (u zadnji čas) da svaki dan prometuje za db

ostalo znate

kroz par dana su idući natječaji a katamarani sve sporiji
[Vrh] Go down
Admin

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sub ruj 10, 2016 3:07 pm

KRILO JET danas umjesto KRILO STAR tek sada uplovlovilo u Dubrovnik. Vrijeme dolaska je inače trebalo biti u 12:00. U 1452 umirio se uz rivu, a prvi putnici su izašli u 1453. Tu su puno brži nego NOVALJA. Iskrcaj završio u 1505.
EDIT 15:15: odmah je isplovio i već sad je na izlazu iz luke Gruž prema Rijeci Dubrovačkoj. Moguće da je otišao krcati gorivo.
[Vrh] Go down
http://ships.forumj.biz
Admin

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sub ruj 10, 2016 4:14 pm

KRILO JET tek sad pristaje ponovo u Gruž da bi ukrcao putnike prema Splitu iako je po oraru trebao isploviti u 16:00
[Vrh] Go down
Admin

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sub ruj 10, 2016 4:40 pm

Evo napokon je isplovio na liniju sa trideset minuta kašnjenja. Kad je KRILO JET na ovoj liniji što plovi na liniji za Vis? Ili linija kasni dok KRILO JET ne dođe u Split?
[Vrh] Go down
Gusseppe

PostajNaslov: Kapetan Luka, krilo   sub ruj 10, 2016 5:12 pm

Admine najvjerojatnije vozi Krilo za Vis a jeli se zna sta je opet Krilo Staru
[Vrh] Go down
Admin

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sub ruj 10, 2016 6:49 pm

Ne znam, iznenadio sam se kad sam danas vidio KRILO JET u Gruškoj vali.
[Vrh] Go down
Admin

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   sub ruj 10, 2016 6:51 pm

kulaf je napisao/la:
katamaran bol jelsa ima sezonski jutarnju dodatnu liniju za hvar to znamo svi

ljeto 2012 malo prije nego je došao krilo karbo, krilo jet je počeo vozit jutarnu za hvar u dogovoru s gradom hvarom s polaskom u 9 i 30 ako se nevaram nekih mjesec dana da bi po dolasku krilo karba karbo preuzeo liniju za korčulu skupa s hvarom u 9 i 30 (to su bile zlatne godine kada smo kao korčulani uživali dolazak u split u sred sezone u 08.45 a ne u 9 i 15-20 kao danas) krilo jet je preuzeo rogač -milna od LNPa. sezone 2013 jutarnju za hvar vozi Krilo polovicom petog čini mi se, jutarnju i popodnevnu liniju, u 09 i 30 i popodne u 1800 (ne lovite me za riječ za orar, uglavnom je bilo dva puta dnevno). ako pogleamo statistiku prevezenih putnika sve linije prema hvaru i dalje su bile u porastu i jadrolinijine i kapetana luke
2014 jadrolinija dumping cijenama uzima liniju za korčulu (koja je imala blizu 150000 prevezenih putnika godišnje, više nego bilo koja brzobrodska linija, prije preuzimanja, a do danas taj broj nije premašen) i daje sebi za pravo 'preuzet' sezonske linije od Krila jer kao ima pravo prvenstva jer sad drži dvije državne linije za hvar jedna za ubli, druga za korčulu plus jutarnji hvar od linije bol-jelsa
agncija za obalni promet pod pritiskom jadrolinije jedva daje suglasnost da Krilo može dva puta tjedno vozit za dubrovnik
2015 krilo star dobija dozvolu (u zadnji čas) da svaki dan prometuje za db

ostalo znate

kroz par dana su idući natječaji a katamarani sve sporiji
kulaf hvala!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kapetan Luka, Krilo   Today at 1:11 am

[Vrh] Go down

Kapetan Luka, Krilo
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Kapetan Luka, Krilo
» mala luka - krk
» "Spokeshave" alat za izradu luka?
» Izrada luka i strijela(podvodni ribolov)
» Šatorsko krilo (minimalistički zaklon)