Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel

Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
glava79

PostajNaslov: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 4:59 pm

Trajekti:

Trenutno plove:

Vis,Bartol Kašić, Lastovo,Valun, Petar Hektorovic,Hrvat,Marjan,Supetar,Sv.Krševan,Istra,Marko Polo,Dubrovnik,Liburnija,Tin Ujevic,Bol,Vanga,Šoltanka,Split 1700,Vladimir Nazor,Kamenari,Lepetane,Igalo,Perast,Grbalj,Ivan Zajc

Više ne plove

Ero,Gradac, možda s još kojim ka dite al se nesićam

Katamarani:

Adriana,Dubravka,Karolina

Brodovi:

Lovor
[Vrh] Go down
jadran

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 6:27 pm

lubenice,brestova,porozina,sis,lovrijenac,sveti juraj,nehaj,mate balota,cres,bol,novalja,ilovik,jazine
[Vrh] Go down
markost

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 6:40 pm

Meni bi bilo lakše nabrojat one s kojima se nisam vozija.hehe lol!
[Vrh] Go down
Bartol Kašić

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 6:52 pm

TRAJEKTI

Hanibal Lucić, Šoltanka, Bartol Kašić, Lastovo, Valun, Petar Hektorovic, Supetar i Marjan.

KATAMARANI

Komiža, For, Biševo, Kadrolina

BRODOVI

Postira Very Happy
[Vrh] Go down
Pelegrin

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 7:10 pm

Trajekti nekako kronološki od početka 80-ih: Šoltanka, Lošinjanka, Pelješčanka, Slavija, Partizanka, Ero, Vuk/Bartol Kašić, Vladimir Nazor, Istra, Liburnija, Prizna, Lastovo, Hanibal Lucić

Ostali: Tijat, katamarani Milna i Mediteran, Kairos - teško mi je uvijek bilo kazat šta je, al bilo je bitno da dođe do Stomorske Cool
Često sam se vozio i linijskim brodovima u Rovinju od nekadašnjeg Jadranturista (danas Maistra): Rovinj, Montauro, Arupinum, Maškin, Monsena te ex Bodulkom koja se kod njih zvala Rovinjka.
Evo i fotke jednoga od njih:
[Vrh] Go down
korkira1

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 7:12 pm

Kod mene je ovakvo stanje:

TRAJEKTI:

Ston, Lastovo, Losinjanka, Peljescanka, Soltanka, Istra, Supetar, Sveti Krsevan, Korcula, Ivan Zajc, Domince i Zamosce (ako idem u SpLit sutra bit ce na popisu i Liburnija Very Happy )

KATAMARANI:

Adriana i Dubravka.

Uzivo vidiio, a nisam se vozio: Petar Hektorovic, Lubenice, (sutra mozda vidim Porozinu ako idem u Split), Vanga, Vis, Valun, Bartol Kasic, Tin Ujevic, Marjan, Hrvat, Bol, Biokovo, Split 1700, Ancona, Dubrovnik, Marko Polo(zasad i Liburnija), Karolina, Novalja, Silba, Postira, Premuda, Komiza, For, Broc i Split prvi.

Zadnja promjena: @nłimOn; čet sij 28, 2010 8:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Luka

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 7:31 pm

TRAJEKTI
Slavija 1, Marko Polo, Liburnija, Dubrovnik, Cres, Brestova( nju sam i vozio) Very Happy , Lubenice, Ilovik, Krčanka, Lošinjanka, Pelješćanka, Porozina, Sis, Lovrijenac, Nehaj, stara Novalja- nisam 100% siguran i vijerojatno s nekim od braće Brač

KLASIČNI BRODOVI
Tijat, Premuda, Ilok

KATAMARANI
Judita

A bio sam još na(ali se nisam vozio):
Ozalj, Bol, Laslovo, Hrvat, Ivan Zajic, Novalja

ako sam neki brod ili trajekt zaboravio napisat ću... Very Happy Smile Very Happy
[Vrh] Go down
Kristian

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 8:18 pm

TRAJEKTI
Mate Balota,Hrvat,Juraj Dalmatinac,Jazine,Sis,Hanibal Lucic,Kijevo,SV.Krsevan,Supetar,Nehaj,Bozava i neki na Rabu ja mislim Otoci.

KLASICNI BRODOVI
Tijat

KATAMARANI
Silba,Karolina,Olea,Mediteran,Paula,Princ Zadra

I nas hidrobus Lara,s njom sam isto dir napravio par puta Cool .
[Vrh] Go down
FRED

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet sij 28, 2010 8:48 pm

Trajekti
˝Bartol Kašič˝, ˝Badija˝, ˝Biokovo˝, (˝Bol˝ na njemu sam bi ali nisam plovi), ˝Dubrovnik˝, ˝Istra˝, ˝Ivan Zajc˝, ˝Korčula˝, ˝Laslovo˝, ˝Lastovo˝, ˝Liburnija˝, ˝Lovrijenac˝, ˝Lošinjanka˝, ˝Lubenice˝, ˝Marjan˝, ˝Marko Polo˝, ˝Partizanka˝ (˝Ston˝), ˝Petar Hektorović˝, ˝Supetar˝, ˝Sveti Krševan˝, ˝Tin Ujević˝, ˝Valun˝, ˝Vanga˝, ˝Vis˝, ˝Vladimir Nazor˝

Katamarani
˝Adrijana˝, ˝Judita˝, ˝Karolina˝, ˝Silba˝, ˝Princeza Dubrovnika˝ (ATLAS)

Kad sam bi mali vozi sam se sa još nikim trajektima ali ih se ne sičam pa ih nemogu napisat.
[Vrh] Go down
KapoST

PostajNaslov: brodovi   pet sij 29, 2010 8:11 pm

po sjecanju-kronoloski...:Karlovac,Tuzla,Gradac,Kalmar,Bracanka,Hvaranka,Soltanka,Peljescanka,Partizanka,Vanga,Lastovo I,Ohrid,Vladimir Nazor,Valun,Brestova,Lubenice (koje sam ja zvao od milja- Dinje hehe),Petar Hektorović,Marjan,Hrvat,Liburnija,Slavija I,Ilirija,Kraljica mira,Split 1700 (bio po njega u Poljsku,tada se još zvao Willanov),Argus-remorker,Altair-remorker,Junak-remorker,Aldebaran-remorker, Kralj Petar Krešimir 4-služenje vojnog roka,Saibos FDS,Saipem 7000,Susan McCall...i još puno puno brodova sa kojima sam se vozio,ili radio nanjima.....hehe...imao sam sreću zbilja vidjeti i osjetiti čari plovidbe na velikom broju brodova.... Cool
[Vrh] Go down
croships

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned vel 14, 2010 12:34 am

Kod mene popis brodova s kojima sam se vozio izgleda ovako:
Tijat, Liburnija, Ilirija, Ero, Gradac, Partizanka (stari Ston), Vis, Slavija, Lastovo, Istra, Vanga, Nazor, Polo, Kasic, Zajc, Lovrjenac, Dubrovnik, Laslovo, Valun, Hektorovic, Ujevic, Mediteran, Supetar, Karolina, Marjan, Hrvat, Dalmatinac, Biokovo.
Zamosce
Broc, Milna
[Vrh] Go down
ivan74

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   pon vel 22, 2010 10:16 am

Kod mene je to ovako: Petar Hektorović, Marko Polo, Sv.Krševan, Cres, Vanga, Ston, Juraj Dalmatinac, Prizna, Dubrovnik, Tin Ujević, Lubenice, Nehaj, Lovrjenac, neka od otočanki (neznam koja)
[Vrh] Go down
Bartol Kašić

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   sub oľu 13, 2010 11:30 pm

croships izgleda da si se vozio sa svom barcom tipa Hrvat!!
[Vrh] Go down
Scopax

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned oľu 14, 2010 2:48 am

bio na : Mate Balota, Porozina, Sv.Juraj, Brestova, Lubenice, Cres, Nehaj, Lovrjenac, Novalja, Vira, Kalmar, Ozalj, Premuda, Ilovik, Bol, Liburnija, Marko Polo, Judita, Novalja, Dubravka.
radio na: Lipa (Lošinjplov), Bol, Liburnija, i Istra.
[Vrh] Go down
Slavija I

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   uto oľu 16, 2010 6:03 pm

TRAJEKTI
Jadrolinija:
Slavija I (nju sam vozio u manovru, izlazeci iz Raba pirat ), Marko Polo, Liburnija, Dubrovnik, Ivan Zajc, Ilirija, Lovrijenac, Gradac, Loda, Badija, Laslovo, Ston, Vis, Lastovo I, Partizanka (kasnije STON), Vanga, Valun, Vladimir Nazor, Losinjanka, Slaven, Loda, Ero, Supetar.

KATAMARANI
Jadrolinija: Adriana, Dubravka
Dalmacijaturist (bivsa, vec ne postoji): Mediteran, Marina I

KLASICNI BRODOVI
Jadrolinija: Porozina

HIDROKRILCI
Atlas: Krila Zadra, Krila Hvara, Krila Istre
Kompas: Krila Briona
[Vrh] Go down
brbinj_004

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned oľu 21, 2010 10:11 pm

TRAJEKTI:

Zavižan, Loda, Ero, Pelješanka, Krčanka, Cresanka, Lošinjanka, Borik, Jazine, Mate Balota, Bartol Kašić, Hanibal Lucić, Božava, Lovrijenac, Nehaj, Vladimir Nazor, Valun, Kijevo, Cres, Sveti Krševan, Sis, Prizna ( Marko Polo, Dubrovnik, Supetar - na njima san bi ali se nis vozi, (Juraj Dalmatinac, Sveti Juraj, Porozina, Ivan Zajc, Istra, Liburnija- njih san vidi uživo)

KLASIČNI BRODOVI (VAPORI)

Tuzla (sada Premuda), Ilok, Lara

[b]KATAMARANI

Paula
[Vrh] Go down
TORCIDA

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   čet lip 03, 2010 3:12 pm

za sad samo sa škovacerama (šoltankom,lošinjankom,pelješčankom i krčankom)
[Vrh] Go down
glazbenik1

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned srp 04, 2010 10:04 pm

Evo i ja ću nabrojiti sve s kojima sam se vozio, a na nekima i radio.
KLASIČNI BRODOVI : Vladimir Nazor(pjesnik),Punat,Postira,Porozina,Takovo (Ilok ),Tuzla(Premuda) ,Trogir,Karlovac,Ohrid ( Tijat ) ,Valjevo ( Ozalj ) ,Marin Držić , Ivan Gundulić, Preko.

TRAJEKTI: Ero, Krčanka, Lošinjanka, Šoltanka , Pelješčanka, Lovrijenac, Gradac, Vladimir Nazor, Laslovo, Brač, Sumartin , Badija, Mate Balota, Jazine , Borik, Božava, Valun, Hanibal Lucić, Hrvat , Juraj Dalmatinac, Istra, Korčula, Slavija, Liburnija, Ilirija, Lastovo, Vis - kao zadnji na kojem sam radio prije nego sam anpustio ovu dolinu suza zvanu Jadrolinija, ako sam zaboravio koji pokušaću ispraviti.
[Vrh] Go down
TORCIDA

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned srp 04, 2010 10:37 pm

glazbenik1 je napisao/la:
KLASIČNI BRODOVI : Vladimir Nazor(pjesnik),Punat,Postira,Porozina,Takovo (Ilok ),Tuzla(Premuda) ,Trogir,Karlovac,Ohrid ( Tijat ) ,Valjevo ( Ozalj ) ,Marin Držić , Ivan Gundulić, Preko.

TRAJEKTI: Ero, Krčanka, Lošinjanka, Šoltanka , Pelješčanka, Lovrijenac, Gradac, Vladimir Nazor, Laslovo, Brač, Sumartin , Badija, Mate Balota, Jazine , Borik, Božava, Valun, Hanibal Lucić, Hrvat , Juraj Dalmatinac, Istra, Korčula, Slavija, Liburnija, Ilirija, Lastovo, Vis - kao zadnji na kojem sam radio prije nego sam anpustio ovu dolinu suza zvanu Jadrolinija, ako sam zaboravio koji pokušaću ispraviti.
a na kojim si od ovih radio
[Vrh] Go down
file

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   pon srp 05, 2010 9:03 am

Trajekti
Krčanka,Pelješćanka,Šoltanka,Lošinjanka,Jadran,Marjan,Lastovo,Dubrovnik,Borik,Valun,Supetar,Božava,Badija i Split Prvi.

Katamarani
Broč,For,Komiza,Dubravka,Melita(i Mislav,nije katamaran nego nekav brzi brod).

Klasični putnički brodovi:
Lara,Ilok,Premuda i Tijat.
[Vrh] Go down
PS2

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned srp 11, 2010 6:37 pm

Vozija san se ovima:
Trajekti:Ancona,Split 1700,Regina della pace ,Split Prvi,Supetar,Vanga,Sveti Krševan ,Ston ,SNAVCroatia jet,Superfast IX,Pasiphe palace.
[Vrh] Go down
PS2

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   pet srp 23, 2010 1:35 pm

KapoST je napisao/la:
po sjecanju-kronoloski...:Karlovac,Tuzla,Gradac,Kalmar,Bracanka,Hvaranka,Soltanka,Peljescanka,Partizanka,Vanga,Lastovo I,Ohrid,Vladimir Nazor,Valun,Brestova,Lubenice (koje sam ja zvao od milja- Dinje hehe),Petar Hektorović,Marjan,Hrvat,Liburnija,Slavija I,Ilirija,Kraljica mira,Split 1700 (bio po njega u Poljsku,tada se još zvao Willanov),Argus-remorker,Altair-remorker,Junak-remorker,Aldebaran-remorker, Kralj Petar Krešimir 4-služenje vojnog roka,Saibos FDS,Saipem 7000,Susan McCall...i još puno puno brodova sa kojima sam se vozio,ili radio nanjima.....hehe...imao sam sreću zbilja vidjeti i osjetiti čari plovidbe na velikom broju brodova.... Cool

Onda jesi li radio na Blue Lineu??
[Vrh] Go down
croships

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   sub srp 24, 2010 12:46 am

croships je napisao/la:
Kod mene popis brodova s kojima sam se vozio izgleda ovako:
Tijat, Liburnija, Ilirija, Ero, Gradac, Partizanka (stari Ston), Vis, Slavija, Lastovo, Istra, Vanga, Nazor, Polo, Kasic, Zajc, Lovrjenac, Dubrovnik, Laslovo, Valun, Hektorovic, Ujevic, Mediteran, Supetar, Karolina, Marjan, Hrvat, Dalmatinac, Biokovo.
Zamosce
Broc, Milna
+Korčula, Jadran
[Vrh] Go down
glazbenik1

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   ned srp 25, 2010 9:13 pm

TORCIDA je napisao/la:
glazbenik1 je napisao/la:

TRAJEKTI: Ero, Krčanka, Lošinjanka, Šoltanka , Pelješčanka, Lovrijenac, Gradac, Vladimir Nazor, Laslovo, Brač, Sumartin , Badija, Mate Balota, Jazine , Borik, Božava, Valun, Hanibal Lucić, Hrvat , Juraj Dalmatinac, Istra, Korčula, Slavija, Liburnija, Ilirija, Lastovo, Vis - kao zadnji na kojem sam radio prije nego sam napustio ovu dolinu suza zvanu Jadrolinija, ako sam zaboravio koji pokušaću ispraviti.
a na kojim si od ovih radio

Ovim redom ali na nekima sam bio 3-4 puta. Ilirija, Balkanija (Istra), Slavija, Premuda, Ilok, Jazine, Tijat , Trogir i zadnji s kojeg sam zbrisao sa Jadrolinije , Vis. Tako da mi je prva i zadnja linija na Jadroliniji bila za Vis.
[Vrh] Go down
Luka

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   pon srp 26, 2010 12:30 am

Luka je napisao/la:
TRAJEKTI
Slavija 1, Marko Polo, Liburnija, Dubrovnik, Cres, Brestova( nju sam i vozio) Very Happy , Lubenice, Ilovik, Krčanka, Lošinjanka, Pelješćanka, Porozina, Sis, Lovrijenac, Nehaj, stara Novalja- nisam 100% siguran i vijerojatno s nekim od braće Brač
KLASIČNI BRODOVI
Tijat, Premuda, Ilok
KATAMARANI
Judita
A bio sam još na(ali se nisam vozio):
Ozalj, Bol, Laslovo, Hrvat, Ivan Zajic, Novalja
ako sam neki brod ili trajekt zaboravio napisat ću... Very Happy Smile Very Happy
+Bol, Vila velebita dva (ex. Kali), bio sam na Nini (ex. Osijek) i Arci Fiumani (ex. Punat) i plovio sam s Marinom Držićem
A: Premudu, Kijevo, Ston, Hektorovic, Ujević, Hrvat, Ancona,Split 1700,Regina della pace, Vanga, SNAVCroatia jet, Korčulu, Juraj Dalmatinac,Marijan, Istra, Silba, Olea, Lara, Zadar, Lastovo, Brzi brod Mislav,Valun, Žigljen, Bartol Kašić, Istru (Arona), Dalmaciju, Eru, Vis, Borik, Svetog Jurja (ex. Jurjevo), Priznu, Božavu, Titovog Galeba i masu drugih brodova , trajekata i ostalih splavi sam vidio...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili   Today at 10:59 am

[Vrh] Go down

Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trajekti i brodovi s kojima ste se vozili
» Brodovi JRM
» Ribarski brodovi