Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel

Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Dozvole

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Luka

PostajNaslov: Dozvole   sri srp 14, 2010 11:25 pm

Zanima me dali je netko od vas polagao da voditelja brodice? Šta sve treba, koliko košta, di se polaže i sl. Pa ako je neko poklagao molio bi da nam malo tu to opiše...
[Vrh] Go down
man750

PostajNaslov: Re: Dozvole   čet srp 15, 2010 12:21 pm

Luka je napisao/la:
Zanima me dali je netko od vas polagao da voditelja brodice? Šta sve treba, koliko košta, di se polaže i sl. Pa ako je neko poklagao molio bi da nam malo tu to opiše...
Ja jesam ,ali sedamdeset i neke tako da više i ne znam što treba. Ali bitno je bilo platiti, tada te nisu puno ni pitali. ne znam kako je danas , ali vjerovatno slično
[Vrh] Go down
ikar

PostajNaslov: Re: Dozvole   čet srp 15, 2010 8:32 pm

man750 je napisao/la:
Luka je napisao/la:
Ja jesam ,ali sedamdeset i neke tako da više i ne znam što treba. Ali bitno je bilo platiti, tada te nisu puno ni pitali. ne znam kako je danas , ali vjerovatno slično

Upravo tako! Samo treba platiti. Kakvi ljudi sve dobivaju dozvole to je vrijeđanje nautičke stuke! Baš za inat neću polagat nikakve voditelje brodica nego ću čekat dok ne rješim poručnički i automatski dobijem pravo za dozvolu za zapovjednika do 500 BRT.
[Vrh] Go down
croships

PostajNaslov: Re: Dozvole   čet srp 15, 2010 8:40 pm

ikar je napisao/la:
man750 je napisao/la:
Luka je napisao/la:

Upravo tako! Samo treba platiti. Kakvi ljudi sve dobivaju dozvole to je vrijeđanje nautičke stuke! Baš za inat neću polagat nikakve voditelje brodica nego ću čekat dok ne rješim poručnički i automatski dobijem pravo za dozvolu za zapovjednika do 500 BRT.
A ima i još jedan način,čim znaš nekoga iz kapetanije i dobar si s njim, dobijaš dozvolu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dozvole   Today at 6:51 pm

[Vrh] Go down

Dozvole
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posjedovanje oružja
» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
» starter i plinski pištolj - zakonske razlike...
» Samostrel
» Sojenica