Brodovi i pomorstvo

Forum about ships and maritime travel

Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

SSM - oduzeti licencu ili ne...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
PORT SPLIT

PostajNaslov: SSM - oduzeti licencu ili ne...   čet ruj 09, 2010 9:44 pm

Sigurno je vecina Vas upoznata sa situacijom koja se dogadala na pojedinim brodovima gdje su zaposleni hrvatski pomorci Split Ship Managmenta. Bezparica, losi zivotni uvjeti, losi higijenski uvjeti,... samo su od nekoliko losih naslova koji su bili u dnevnim novinama.

Smatrate li da SSM treba uzesti licencu za poslovanje, ili ste mozda za neko drugo rjesenje?! Prije neki dan su izbaceni iz jednog pomorskog drustva. (IMEC-a)
[Vrh] Go down
Maestral

PostajNaslov: Re: SSM - oduzeti licencu ili ne...   pet ruj 10, 2010 7:35 pm

Naravno da onima što krše zakon treba oduzeti licencu. To je najmanje što su zaslužili.
[Vrh] Go down
FRED

PostajNaslov: Re: SSM - oduzeti licencu ili ne...   pet ruj 10, 2010 7:56 pm

Mislim da im netreba oduzeti licencu, nego odgovorne treba dobro kaznit novčano i zatvorom. Ako im se oduzme licenca nema niko korisit od ovoga.
Meni ni jasno kako do jučer jedna od uglednijih hrvatskih firmi sebi može to dopustit da si ovako sruši ugled. Po meni samo rukovodečim na Sleep Sleep u ZATVOR.
[Vrh] Go down
sidro

PostajNaslov: Re: SSM - oduzeti licencu ili ne...   sub ruj 11, 2010 12:59 pm

FRED je napisao/la:
Mislim da im netreba oduzeti licencu, nego odgovorne treba dobro kaznit novčano i zatvorom. Ako im se oduzme licenca nema niko korisit od ovoga.
Meni ni jasno kako do jučer jedna od uglednijih hrvatskih firmi sebi može to dopustit da si ovako sruši ugled. Po meni samo rukovodečim na Sleep Sleep u ZATVOR.
U potpunosti se slažem sa tobom samo ako zatvore vlasnika firma se gasi a pomorci ostaju bez posla.Ipak je to privatno vlasništvo.U svakom sucaju pomorci su ti koji ce izvuci deblji kraj.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: SSM - oduzeti licencu ili ne...   Today at 1:11 am

[Vrh] Go down

SSM - oduzeti licencu ili ne...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Planinar&Nož